Contact

ALGEMEEN

info@scoutstielt.be
Boris Carpentier (0499 93 64 94)
Irma Carpentier (0488 61 19 77)
Rekeningnummer Groepskas: BE19 7310 1975 2912
Rekeningnummer Leidingsrekening: BE30 7310 1975 2811


TAKLEIDING

  • Kapoenen

kapoenen@scoutstielt.be
Florence Vercambere 0479937614
Judith Vanacker 0478954044
Rekeningnummer Kapoenenkas: BE21 7310 1975 2003

  • Welpen

welpen@scoutstielt.be
Marie Vandeputte 0470 40 91 33
Janne DHont 0494 08 74 09
Rekeningnummer Welpenkas: BE96 7310 1975 2205

  • Jonggivers

jonggivers@scoutstielt.be
Margaux Mouton 0474 60 22 07
Jole De Bruyne 0499 33 36 33
Rekeningnummer Jonggiverkas: BE85 7310 1975 2306

  • Givers

givers@scoutstielt.be
Matthias David 0479 73 70 07
Julien Braeckevelt 0474 98 91 18
Rekeningnummer Giverkas: BE74 7310 1975 2407

  • Jins

jins@scoutstielt.be
Jelle Debusschere 0470677892
Irma Carpentier 0488611977
Rekeningnummer Jinkas: BE52 7310 1975 2609


INSCHRIJVINGEN

Inschrijven kan enkel via dit e-mailadres en deze persoon.

inschrijvingen@scoutstielt.be
Eva Dhondt 


FINANCIEEL

Heb je vragen rond betalingen, het fiscale attest, terugbetaling door uw mutualiteit, sponsoring, etc. ? Contacteer dan onze financieel verantwoordelijke.

financien@scoutstielt.be
Julien Braeckevelt


WEBMASTER

Heb je vragen of opmerkingen rond de website? Contacteer dan onze webmaster.

webmaster@scoutstielt.be
Simon Demuynck


OUDERCOMITE & STAM

  • Oudercomité

oc@scoutstielt.be
Jan-Tijl Vangheluwe

  • Stam 

stam@scoutstielt.be
Anke Bruggeman
Benoit Debruyne


WATEWY

De meeste activiteiten gaan door op het recreatiedomein Watewy.

Watewy - Scouts O. De Neckere Tielt
Hondstraat 100 b
8700 Tielt


onze lokalen worden niet verhuurd


CONTACTFORMULIER:

Lokaalgegevens

Watewy - Scouts O. De Neckere Tielt
Hondstraat 100 b
8700 Tielt